مقالات

بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان + مزایا

بزرگ ترین کیسه بوکس جهان

کیسه‌ بوکس ابزار مهم بوکسور

بوکس یکی از ورزش‌های عالی و چالش‌برانگیز محسوب می‌شود. ورزشی است که نیاز به ظرافت، سرعت، قدرت، چابکی، استقامت و در آخر به یک سرسختی ذهنی نیازمند است. می‌توان گفت ورزش بوکس، ورزشی وحشیانه و سردی است و نکته مهمی که دارد این است که بیشتر از چیزی که افراد فکر می‌کنند، می‌تواند به آنها کمک کند. ورزش بوکس ورزشکار را سرزنده کرده و پیروزی او را باشکوه و شکست او را متواضع‌تر می‌کند. بوکس در واقع جنگندگی واقعی هر فرد را در اعماق وجود او نشان می‌دهد. در این مقاله با انواع بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان آشنا می‌شویم.

کیسه‌ بوکس چیست؟        

کیسه‌ بوکس را کیسه‌ های پانچ هم می‌گویند که یک ابزار و وسیله مهم برای ورزشکاران در رشته‌های رزمی مخصوصا بوکس است. این وسیله موجب افزایش استقامت و قدرت بوکسور می‌شود و آن را برای مسابقه یا رقابت‌های سخت آماده می‌کند. کیسه‌ بوکس‌ ها را معمولا به‌عنوان یک حریف فرضی انتخاب می‌کنند تا تکنیک‌های بوکس را سریع‌تر آموزش ببینند. این کیسه‌ ها به دلیل ساختار محکم و مواد سفت و سختی که درون آنها قرار می‌گیرد، می‌توانند تا مدت‌ها به‌عنوان یک حریف عالی کنار ورزشکار بمانند.

بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان همیشه یکی از وسایل و تجهیزات مهم ورزشکاران رزمی به‌حساب می‌آید و ورزشکاران رزمی‌کار اهمیت و ضرورت این وسیله را می‌دانند. البته با تنوع ورزش‌های رزمی علاقه‌مندان زیادی که به این ورزش‌ها جذب می‌شوند این کیسه‌ ها هم دارای تنوع زیادی شده است.

ویژگی که زمان خرید بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان باید دانست؟

انتخاب یک کیسه‌ بوکس مناسب و خوب برای افرادی که با خصوصیات این وسیله آشنایی ندارند، مشکل و حتی گمراه‌کننده است. موجب می‌شود که انتخاب درستی انجام ندهند و در مدت طولانی استفاده از این محصول پشیمان و نادم شوند. این وسیله موجب بهینه و لذت‌بخش‌تر شدن تمرینات می‌شود. به همین دلیل باید در انتخاب بهترین نوع آن ویژگی‌های ضروری را در نظر گرفت. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شوند:

جنس لایه بیرونی کیسه بوکس

برای تولید این کالا از متریال‌های مختلفی استفاده می‌شود و جنس این مواد معمولا اندازه مقاومت و ماندگاری محصول را مشخص می‌کند. چرم، رایج‌ترین و مقاوم‌ترین و حتی گران‌ترین مواد استفاده شده در این کیسه‌ ها است که دارای مقاومت خوبی بوده و با وجود قیمت بالا معمولا در بیشتر انواع بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان از آن استفاده می‌شود. البته چرم مصنوعی را هم می‌توان برای این کیسه‌ ها استفاده کرد که ارزان‌تر بوده؛ اما به‌راحتی و مطلوبی کیسه‌ بوکس‌ های چرم نیستند.

اندازه بزرگ ترین کیسه‌ بوکس

کیسه‌ بوکس‌ های مطلوب و عالی باید دارای وزنی به‌اندازه نصف وزن بدن ورزشکار باشند. ولی اگر به تمرین قدرتی بیشتر نیاز باشد، می‌توان این قانون را نقض کرده و از کیسه‌ بوکس‌ های سنگین‌ تر استفاده کرد. به دلایل ایمنی باید از کیسه‌بوکس‌های زیر ۴۵ کیلویی استفاده شود.

جنس مواد داخل کیسه

بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان را هم معمولا از انواع مختلف مواد پر می‌کنند که این مواد میزان و حس ضربه‌ها و روش‌های ضربه فرد را تعیین می‌کند. از متداول‌ترین موادی که در داخل این کیسه‌ها استفاده می‌شود، شن، آب و فوم است. اگر فردی می‌خواهد یک تمرین واقعی انجام دهد، می‌تواند از کیسه‌ های تمرینی بوکس که حاوی آب است، استفاده کند. کیسه‌ هایی که از ماسه پر می‌شوند را پارچه‌هایی دور آن را احاطه می‌کنند تا هنگام ضربه‌زدن سریع بچرخد. مواد فومی داخل کیسه‌ ها هم خاصیت ارتجاعی دارند و ضربه‌هایی که وارد می‌شود و باعث فرورفتگی می‌شود، سریع ترمیم می‌شوند.

وزن بزرگ نرین کیسه‌ بوکس

باید ورزشکاران اندازه کیسه‌ های انتخابی خود را نسبت به وزن و قد خود انتخاب کنند. زیرا شدت تمرین‌ها نیاز به وزن‌های مختلف دارد. اگر کیسه سبک باشد مقاومت مناسب و دائمی برای تقویت عضله‌ها و تمرینات قدرتی نمی‌توان انجام داد. اگر کیسه سنگین‌ تر باشد، یکی از اعضای بدن مانند: انگشت‌ها، زانو و دست‌ها دچار صدمه می‌شود؛ پس توصیه می‌شود که ورزشکاران از کیسه‌ هایی که با آب پر شده‌اند برای تمرین‌های خود استفاده کنند که بهترین انتخاب برای تمرینات محسوب می‌شود.

بزرگ ترین کیسه بوکس جهان

 

مزایای استفاده از بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان

استفاده از کیسه‌ های بوکس برای تمرین ایده بسیار عالی است؛ زیرا باعث تحرک تمام بدن می‌شود. اگر فردی به دنبال ورزش یا تمرینی است که تمام بدن خود را درگیر کند، استفاده از کیسه‌ بوکس انتخاب مناسبی است. استفاده از این وسیله دارای مزایای زیادی است. این مزایا شامل موارد زیر می‌شود:

بهبود قلب و عروق

ورزش با این وسیله به کاهش کالری و حتی جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری‌های قلبی و عروقی، فشارخون بالا و عروق کرونری هم کمک می‌کند. یک تمرین هوازی برای تقویت قلب  محسوب می‌شود و دارای چربی‌سوزی بسیاری است.

تناسب‌اندام

با مشت‌زدن به این کیسه‌ ها ماهیچه‌های افراد قوی‌تر می‌شود. البته باید عضلات بیشتر کار کنند و در طی زمان تقویت شوند. طبق تحقیقات مشخص شده که بهترشدن تناسب‌اندام توسط فعالیت‌های بدنی به کاهش بیماری قلبی و عروقی ربط دارد.

ایجاد اعتمادبه‌نفس

آموزش نحوه مشت‌زدن و استفاده‌کردن از بهترین کیسه‌ بوکس جهان موجب زیادشدن اعتمادبه‌نفس در موقعیت‌های اجتماعی برای افراد می‌شود. زیرا اگر فردی بداند که می‌تواند از خود دفاع کند، شجاعت او بیشتر شده و با اتفاق‌های بد بهتر کنار می‌آید.

احساس توانمندی در زنان

کارکردن با بهترین و بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان، یا جعبه تحت اختیار مردان به زنان احساس توانمندی می‌دهد. با بررسی زنان بوکسور مشاهده شده است که عضلات جسمی آنها تقویت، کسب قدرت زیاد، بهترشدن فعالیت‌های ذهنی از روش افزایش اعتمادبه‌نفس موجب توانایی تغییر و تحت کنترل درآوردن زندگی آنها شده است.

مهارت دفاع شخصی

یکی از مزایای تمرین با بهترین و بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان این است که توانایی دفاع از خود را در موقعیت‌های غیرمنتظره ایجاد می‌کند. زیرا آموزش پرتاب‌کردن مشت با استفاده از کیسه‌ بوکس‌ ها می‌تواند در موقعیت‌های زندگی واقعی که نیاز به مبارزه است مفید واقع شود.

بهبود سلامت روان

مشت و لگدزدن به کیسه‌ های بوکس مانند بیشتر فعالیت‌های ورزشی با بهبود سلامت روانی افراد ارتباط دارد. مشت‌زدن به کیسه‌ های بوکس و آزادشدن مواد شیمیایی به نام اندورفین می‌شود که با مغز در ارتباط است و موجب کاهش درک افراد از درد را  می‌شود. ورزش به افراد مبتلا به افسردگی، مسائل مربوط به عزت‌نفس، اضطراب و خلق‌وخوی منفی کمک زیادی می‌کند.

بزرگ ترین کیسه بوکس جهان

 

بهترین و بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس‌های جهان

بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان دارای انواع مختلفی از لحاظ سایز، وزن و جنس است که به چند نمونه از آنها اشاره می‌کنیم. این موارد عبارت‌اند از:

کیسه‌ بوکس فومی ۱۲۰ سانتی‌متری

این کیسه‌ بوکس دارای ارتفاع ۱۲۰ سانتی‌متری بوده و قطری ۳۰ سانتی‌متری دارد. وزن آن ۲۴ کیلوگرم است و این کیسه‌ بوکس با فوم پر می‌شوند. جنس رویه آن هم از فوم است و از طریق زنجیر به سقف متصل می‌شود.

کیسه‌ بوکس کد ۱۸۰sv

از جمله بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان است که دارای ارتفاعی ۱۸۰ سانتی‌متری بوده و قطری ۱۱۰ سانتی

متری دارد. کیسه‌ بوکس دارای وزن ۷۰ کیلوگرمی است که از شن پر شده است. جنس رویه این کیسه از فوم است و توسط قلاب به سقف متصل می‌شود.

کیسه‌ بوکس مدل پارس اسپرتز کد ۷۰

این کیسه‌ بوکس از چرم تولید شده، دارای کیفیت بالایی است و مقاومت زیادی دارد. این کیسه در مقابل ضربات سنگین بسیار مقاوم بوده و دارای ارتفاع ۷۰ سانتی‌متری و وزن ۱۳ کیلوگرمی است. از کیسه‌ های پرفروش محسوب شده و داخل آن هم از فرم پر می‌شود و از نمونه بهترین کیسه‌ بوکس‌ ها محسوب می‌شود.

کیسه‌ بوکس کانتینری سایز ۱۶۰ تا ۲۰۰ سانتی‌متری

این کیسه‌ ها از بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس‌های جهان محسوب می‌شود که از فوم Grren Hill است. کیسه‌ بوکس معرفی شده از مدل های کیسه‌ بوکس های آویزان است که به‌راحتی در هر مکانی نصب و مورداستفاده قرار می‌گیرد.

کیسه‌ بوکس آدیداس مدل چرم سنگین

این کیسه‌ بوکس نمونه بهترین و بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان است که داخل آن از مواد و منسوجات پر شده و دارای وزن ۳۵ کیلوگرمی است. جنس آن از چرم اصل بوده و توسط چهار زنجیر به هم متصل می‌شود. این کیسه‌ بوکس مناسب تمرین‌های طولانی در باشگاه‌ها است و با وجود قیمت بالا دارای استانداردهای زیاد و دوام و عملکرد بالایی است.

 

کلام پایانی

برای خرید انواع مختلف کیسه‌ بوکس باید ابتدا با تنوع زیاد آن‌ها آشنا شوید. در این مقاله با چند نمونه از بزرگ‌ ترین کیسه‌ بوکس جهان هم آشنا شدید. این کیسه‌ بوکس‌ ها از لحاظ مدل، اندازه، جنس و مواد داخلی به دسته‌بندی‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. بیشتر افراد فکر می‌کنند این کیسه‌ ها از لحاظ ظاهری با هم تفاوت دارند؛ اما طبق نوع  مشت‌زنی، این کیسه‌ ها هم دارای انواع مختلفی است. مجموعه پیشگام رزم به عنوان تولید کننده لوازم رزمی این افتخار را دارد که به شما عزیزان در زمینه خرید و ثبت سفارش لوازم رزمی مانند کیسه بوکس در خدمت شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *